Galaxy Series S10 jest jednym z najgłośniej, jeśli nie najgłośniejsze Prime 2019 roku. Pomimo faktu, że pierwszy dzień wcześniej sprzedawane tylko 140.000 tych urządzeń w wyniku dość słaba, według jednego znanego analityka Galaxy S10 aby nadrobić zaległości i, ogólnie rzecz biorąc, naprawdę dobrze sprzedać.

Galaxy S10 jako hit sprzedaży. To najmniej znany mówią analitycy

„Znany analityk” w tym przypadku jest Ming-Chi Kuo, który powiedział, że choć słaby, Galaxy S10 będzie sprzedawać naprawdę dobrze. Dał się numery oscylować między 40 a 45 milionów sztuk. Co ciekawe, poprzednie szacunki wahała się pomiędzy 30 a 35 milionów, ale postanowił je zwiększać. uargumentował decyzja o „różnicy składowego w porównaniu do iPhone’a”. Kuo oczekuje roku będziemy wybierać tylko rodzinę na iPhone’ach Galaxy S10, zwłaszcza dla nowych funkcji i rozwiązań – ultradźwiękowej czytnik linii papilarnych, trzy kamery na plecach i poprawę ładowania bezprzewodowego.

Nie ma wątpliwości, że spekulacje Sun wydaje się być rozsądne i istnieją przesłanki, że mogą sprawdzić. To nie jest tylko ktoś, mimo wszystko, bo prognozy były wielokrotnie pokrycie rzeczywistością. Nic nie jest jednak pewne, ponieważ w świecie technologii mobilnych, wszystko może się zdarzyć (czyt. Setback głośno, jak np. Note7 dla Galaxy, który postanowił całkowicie wycofać ze sprzedaży smartfonów w tym). A ty co sądzisz o serii Galaxy S10? Idziesz do zakupu, a może trzeba kupić? Daj mi znać w komentarzach!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *